סאונד. משוחרר.

סוחף מאוד

Devialet Dione הוא ההנדסה האקוסטית של Devialet המיושמת בעיקר בקולנוע הביתי: סרגל קול מבית ׳דולבי אטמוס׳ ברמה הגבוהה ביותר באחד ® 5.1.2 שמעלה את כל התוכן בטלוויזיה.

מצוינות הנדסית

17 דרייברים מתקדמים אוטונומיים מספקים טרבל בינוני וצלול גביש, ואילו שמונה סוביימרים מובנים מסוג SAM ® מסירים כל צורך בציוד נוסף, מה שהופך את Devialet Dione לסרגל קול של כל אחד.

Strikingly
Discreet

עם יחס הביצועים לדקיקות הטוב ביותר, Devialet Dione בולט הן באיכות העיצוב והן באיכות הצליל, ומשתלב עם תחילת הפעולה. והמרכזי החלקלק של ORB®️ הוא הנהון לאסתטיקה החתימה של פנטום.

Strikingly
Discreet

עם יחס הביצועים לדקיקות הטוב ביותר, Devialet Dione בולט הן באיכות העיצוב והן באיכות הצליל, ומשתלב עם תחילת הפעולה. והמרכזי החלקלק של ORB®️ הוא הנהון לאסתטיקה החתימה של פנטום.

Devialet Dione זה כל מה שאתם צריכים

סאב חיצוני? אין צורך להוסיף את מה שכבר מובנה. סרגל הקול Devialet Dione מתהדר בשמונה סאב וופרס פנימיים, הגבוהים ביותר בשוק, מה שהופך אותו למערכת סאונד אמיתית של כל אחד.
סאב וופרס עם טיול גבוה של Devialet Dione 8x מעוצבים בהתאמה אישית בכדי לספק אפקטים חזקים ועמוקים בתדר נמוך עם כיוון גלי קול משופר בכדי לשפר מאוד את השבת הבס והטבילה.

להוציא יותר מהסאונד

סרגל הקול Devialet Dione מופעל על ידי מערך דרייברים מתקדמים 17 בתצורת ערוץ היקפי 5.1.2, המתגאה בחמישה ערוצי קרקע, ערוץ סאב וופר ושני ערוצי תקרה עליונים / תקרה.
עם יותר דרייברים מאשר סרגל קול מסורתי, Devialet Dione מספק צליל מילוי חדרים עם בס עשיר, בינוני ברור וטרבל מדויק. במילים אחרות, צליל שלוקח אותך לסצנה.

להנות מחווית סאונד שמגיעה לרמה שלא הכרתם עוד.

סרגל הקול Devialet Dione מופעל על ידי ׳דולבי אטמוס׳, ומאפשר לו לספק חווית צפייה היקפית 5.1.2 ייחודית.
SPACE ™ מבטיח חווית סאונד עוצמתית ועוטפת. הטכנולוגיה הקניינית מגדילה באופן פעיל כל אות 2.0 המקודד סטריאו ל- 5.1.2, לא משנה מה אתה צופה. במילים אחרות, המיקום של המערכת שלך עשוי להיות בפרונט שלך, אבל הצליל מגיע מכל מקום.

פיצ׳ר יכולת ההסתגלות

הנדסת סאונד עדכנית הפכה לפשוטה. Devialet Dione מסתגל באופן מושכל לכל חדר בכדי לספק את החוויה הטובה ביותר, כל תוכן שתצפו בו.
בין אם תלוי על קיר או מונח על רהיט, Devialet Dione רותמת את טכנולוגיית כיול החדר שלה כדי למלא את החלל שלך בצליל בתולי, לא משנה מההגדרה המועדפת עליך, מצבי שמע, והשוואה.

מעבד אינטליגנציה מבית Devialet

מעבד האינטליגנציה של Devialet משלב טכנולוגיות הגברה ועיבוד אותות של Devialet ( ADH ®, SAM ®, Magic Wire, Class A, DAC ) למערכת אחת, מרובעת אחת, על שבב ( SoC ), מעוצב בהתאמה אישית ליעילות מיטבית.

רמת עוצמת סאונד מסתגלת

רמת עוצמת הקול ההסתגלותית של Devialet ( AVL ™ ) הטכנולוגיה היא השוויון הדינמי של Devialet Dione. זה מרמז על רמות צליל המותאמות לכל תוכן, בזמן אמת, לחוויית האזנה מהנה יותר. סצנה עמוסת אקשן בשילוב דיאלוג מחלחל? לא תחמיץ פרט אחד.

מוזיקה בכל מקום, בכל זמן

Devialet Dione תואם ל- Bluetooth, AirPlay 2 ו- Spotify Connect. ניתן לחבר אותו גם לטלוויזיה באמצעות קלט אופטי HDMI או TOSLINK לכל מקור מוסיקה דיגיטלית. וכשמשלבים עם טכנולוגיית SPACE™, המוזיקה שלך מרווחת ומועברת בתלת מימד עוטף.

Airplay 2

Bluetooth 5.0

Wifi

Spotify Connect

Optical Cable

HDMI 2.1

UPnP

לשקוע בתוכן הסטרימינג שלך.

עם סרגל הקול Devialet Dione, הרשמו לעצמכם לצלול בסרטים או בסדרות האהובים עליכם בנטפליקס, פריים וידיאו, דיסני+ או Apple TV+. מצוידים בטכנולוגיית SPACE™, סרטי סטריאו מרחביים כדי להעביר שמע 5.1.2 ולהשתמש ביעילות ביכולות הצליל התלת מימדיות של Devialet Dione.

למתוח את הגבולות של חווית הסאונד.

Devialet נולד ממשכון: להמשיך לדחוף את גבולות חוויות הקול. ארבע עשרה שנים לאחר מכן, לאחר שהביא חידושים פורצי דרך, איקונוקלסטים בתחום האקוסטיקה, Devialet מסתכן בעולם האודיו-ויזואלי.

SPACE™

אלגוריתם ערבוב קנייני המעלה את התוכן המונו והסטריאו לערוצי שמע Devialet Dione 5.1.2.

התנסות ממדית מתקדמת

פטנט החוויה הממדית המתקדמת של Devialet ( ADE ) משלב מיקום רמקולים חדשני עם פילטרים דיגיטליים מתקדמים בכדי לספק השבת סאונד מעולה מסביב.

עוצמת סאונד מסתגלת

השוואה דינמית בזמן אמת אשר מרמזת על רמות הצליל לחוויית האזנה מהנה יותר.

Devialet App

Devialet Dione פועל במערכת האקולוגית של תוכנת DOS2, כלומר ההתקנה וההתאמה האישית הם חלקים באפליקציית Devialet.
Devialet Dione משתלב גם בתצורת פנטום רב-חדרים באמצעות Airplay2. הגדרה זו אפשרית גם לכל רמקול המותאם ל- Airplay 2 אם אתה משתמש ב- iOS.

משלוח UPS

תשלום מאובטח

מדיניות החזרת
מוצרים תוך 14 ימים

שנתיים אחריות