שדרוג ה- EXPERT PRO

הצטרף למהפכת ה- EXPERT PRO

הדור החדש EXPERT PRO מניע את מערכת השמע המתקדמת בעולם למימד חדש. אלקטרוניקה משודרגת המותאמת בכל רמה של נתיב האות קבעה שיאים חדשים בביצועי השמע. עם פונקציונליות זרימה מורחבת המופעלת על ידי מעבד אינפיניטי חכם; EXPERT PRO הוא הביטוי האולטימטיבי ליותר מעשר שנים של מחקר אודיו חדשני.

הארכיטקטורה הניתנת להרחבה של EXPERT ותכנית השדרוג DEVIALET מאפשרים להפוך את המערכת שלך ל- EXPERT PRO עם Core Infinity. שמור על המערכת שלך בראש המשחק על ידי שחרור הטכנולוגיה העדכנית ביותר של DEVIALET.

הזן מימד חדש

אלקטרוניקה חדשה

גרסה חדשה של הגברה היברידית ADH®, מגבר Class A חדש עם גורם שיכוך משופר, מגבר Class D חדש עם יעילות אופטימלית, Magic Wire® DAC חדש עם פחות עיוות הרמוני על רוחב הפס המלא, אסספקת חשמל חדשה ושילוב של לוח ה- Core Infinity עם חלוקת שעונים מחודשת למינימום ריצוד דיגיטלי.

ביצועים חדשים

המהנדסים של DEVIALET מונעים על ידי חיפוש בלתי פוסק במטרה להשיג עיוות אפסי באופן מוחלט. עם ה- EXPERT PRO, הם הצליחו שוב לחרוג מגבולות האפשרויות. עם פלטפורמת חומרה חדשה לגמרי המספקת שיפורים בכל שלב בנתיב האיתות ואופטימיזציה דרמטית של הפעולה הכוללת שלה. ה-EXPERT PRO החדש מציע כוח מוגבר וביצועים משופרים בכל רמות ההספק, לחווית האזנה שרירית יותר ושקופה יותר.

תכונות חדשות

Core Infinity פותח אפשרויות חדשות עבור ה- EXPERT PRO. ליבה חכמה זו מספקת את פונקציונליות הזרימה העדכנית ביותר באמצעות מערכת ההפעלה החדשה DEVIALET OS. כוח מחשוב משודרג הבנוי לביצועים לאורך זמן מבטיח שה- EXPERT PRO יוכל להתפתח ללא הרף ולאפשר לך ליהנות מהמוזיקה שלך באופן מלא ופשוט.

פריצות טכנולוגיות עיקריות

בעת שדרוג מערכת המומחים שלך ל- EXPERT PRO עם Core Infinity, אנו מבטיחים שיש לנקוט בזהירות רבה ביותר להחזיר את המערכת למצב הסופי שלה. בנוסף לשדרוג החומרה הכולל, תוכלו ליהנות גם מ:

– 5 שנות אחריות חדשה

– ניקוי מעמיק של המומחה Pro והשלט רחוק שלו

– אריזת מוצרים חדשה.

1. אריזות

אם אין לך את אריזת המוצר או קרטון האריזה, פשוט בקש אותם במהלך תהליך ההזמנה שלך ותקבל אותם בחינם. ארוז בזהירות את מערכת ה- EXPERT שלך להובלה, עם השלט הרחוק שלה וללא כבל החשמל.

2. אוסף

הדפס את תווית השיגור שתקבל (כמו גם את חשבונית הפרו-פורמה שתקבל אם אתה גר מחוץ לאיחוד האירופי) והדבק אותם בצד של קרטון האריזה. קבע מועד איסוף ושעה לאיסוף עם UPS. המערכת שלך תימסר למומחים של DEVIALET שימשיכו לשדרגתה למערכת EXPERT PRO החדשה עם Core Infinity תוך 20 ימי עבודה.

3. משלוח

לאחר סיום מבחני התפקוד, מערכת ה- EXPERT PRO החדשה שלך תעזוב את הסדנאות שלנו ותקבל מייל חדש עם מספר המעקב המתאים.

משלוח עד הבית בעלות של ₪49.90

תשלום מאובטח

מדיניות החזרה 14 יום

צור קשר

חדשות ועדכונים

officepro@kahane.co.il
דילוג לתוכן